На социјалните мрежи со брзина на светлина се прошири видео кое ќе ве насмее до солзи.

И оваа сабота ве очекува уште едно одлично издание на „Еден на Еден“.

Актерот Џејми Дорнан, беше гостин во популарното шоу на комичарката Елен ДеЏенерис.

Целиот месечен циклус на жените, одлично спакуван во две минутно видео.

Одлично заокружување на овогодинешниот серијал на познатото караоке во автомобил со домакинот Џејмс Корден.

Брендот Coca-Cola ја објави Божиќната реклама која со нетрпение ја очекувавме.

Во Америка, секогаш внимавајки на традицијата, првиот свадбен танц невестата го игра со својот татко.

Во саботата имавте можност да уживавте во премиерата на новата сезона од шоу емисијата, „Еден на Еден“. 

Хајди Клум повторно докажа дека е кралица на трансформациите и голем обожавател на Ноќта на вештерките.

Во новото видео од серијалот „Carpool Karaoke", гостинка е музичката ѕвезда Лејди Гага.

 

Save

Следете нè