Во пресрет на празничната сезона, ве инспирираме и наградуваме.


Долгоочекуваниот избор за вашите најмили, за кој постојано ни пишувавте започнува денес.

Во соработка со единствените Photo Factory, бираме принц или прицеза, кои со својот уникатен стајлинг ќе ги освојат вашите симпатии.

Ќе наградиме и уште двајца учесници кои ќе бидат второ и трето место.

Овој пат акцентот го ставаме на зимскиот изглед, кој диктира потопли модни комбинации, интересни дезени и уникатни модни додатоци.

За учество во изборот на дете со најдобар стил за месец ноември 2018, ве охрабруваме да ни испратите фотографија во порака на нашата Фејсбук фан страна Styleonboard.mk. Потребно е да испратите само една фотографија, исклучиво од вашето дете, во омилената зимска модна комбинација.

Фотографијата, заедно со името на детето и возраста ќе бидат објавени во албум на нашата Фејсбук фан страна.

Гласањето трае до 30.11.2018 година.

Детенцето чија фотографија ќе собере најмногу лајкови, ќе биде наш победник на овој избор за дете со најдобар стил и ќе добие фотосесија во магичното студио на Photo Factory.

Го задржуваме правото да не ги објавиме фотографиите кои нема да ги исполнуваат критериумите.

Второпласираниот на овој избор ќе добие ваучер во вредност од 1000 денари за прослава и закуп на простор во Orange Kids Club & Caffè.

Третопласираниот на овој избор ќе добие ваучер во вредност од 500 денари за прослава и закуп на простор во Orange Kids Club & Caffè.

Овој избор е од забавен карактер и е со цел да ве мотивираме да поминете повеќе време со вашите најмили, додека креирате уникатни стајлинзи и интересни фотки.

Испратете фотографија од вашите најмили, споделувајте и собирате лајкови.

Правила:

- Откако ќе ја испратите сликата за учество во изборот немате право да ја промените ниту пак да додадете уште една од истиот кандидат.
- Доколку сакате да пријавите повеќе од едно дете, имате право на повторно учество во изборот.
- Дозволена е заедничка фотографија од близначиња.
- Максималната возраст за учество во изборот е 8 години (заклучно со 8 години)

Задолжително:

*Секој учесник треба да има кликнато лајк на:
- нашата официјална фан страна Styleonboard.mk
- на официјалната фан страна на Photo Factory
- на официјалната фан страна на Orange Kids Club & Caffè.

*Секој гласач треба да има кликнато лајк на:
- нашата официјална фан страна Styleonboard.mk
- на официјалната фан страна на Photo Factory
- на официјалната фан страна на Orange Kids Club & Caffè.

*Секој учесник треба да направи „Share“, односно да ја сподели јавно на својот фејсбук профил оваа статија.

 

Save

Следете нè