Пролетта ни пристигна со својата најубава магија и сончево руво.

Резервирајте го вашиот термин за роденденска прослава и бидете гостин на најубавата тераса.

Пролетната понуда за само 1500 денари вклучува:

*ЗАКУП НА ПРОСТОР ЗА 2 ЧАСА

*СУПЕРСЛАТКА МАСИЧКА СО ТЕМА ПО ИЗБОР

*МИНИ ФОТОСЕСИЈА ЗА СЛАВЕНИКОТ

*Комплетен прибор и сервирање на храната на шведска маса (обезбедени чаши, чинии, прибор за јадење, тањирчиња за торта, салфети…)*Грицки за сите деца

*Караоке шоу со најсовремен караоке бокс и два бежични микрофони

*Цртање на лице по желба

*Анимација и игри во согласност со тематиката на забавата

*Подарок за славеникот

*Покани за гостите

*Професионални фотографии од роденденската забава

*Уникатна диско забава со ласери

 

Ги очекуваме вашите резевации на 078 938 917 и 078 622 160
Локација: населба Аеродром

Булевар „3-та Македонска Бригада“ број: 37 Б, локал 3

 

Save

Следете нè