Сега е вистинско време да одберете еден од неодоливите пакети за роденденот на вашето дете.


По повод почетокот на новата училишна година, од Зоолошката градина во Скопје инфомираат дека Зоолошката подготвила многу изненадувања за најмалите посетители кои денеска од 12 до 14 ќе ја посетат.

Mакс е принцот кој победи на нашиот избор за дете со најдобар стил.

Пролетта ни пристигна со својата најубава магија и сончево руво.

Најзабавното Orange Kids Club & Caffè, оваа сабота (07.04.2018) Ве поканува да ја посетите нивната креативна работилница.

Честитки до сите мили дечиња кои земаа учество со своите прекрасни фотографии во нашиот избор.

На барање на Вас, нашите верни читатели и на наше големо задоволство, заедно со првиот снег оваа година организираме избор за вашите најмили.

Според најновите истажувања, децата, кои патат од хиперактивност имаат поголеми шанси да почнат да пушат во тинејџерскиот период, отколку нивните врсници.

Додека температурите растат, цените паѓаат во Orange Kids Club & Caffè!

Малиот Калин, е дете со најдобар стил за месец мај 2017, со освоени 675 гласови.

 

Save

Следете нè