Безвременската елеганција и суптилната женственост се карактерна црта на брендот кој изминативе 25 години, гради успешна модна приказна по светски стандарди.

Крема од коноп е особено погодна за нега на сува кожа, атопична и склона кон псоријаза.

Пилатес гуру, исклучителен мотиватор, експерт за фитнес на шипка и модел, се само дел од инспиративната лична карта на прекрасната Јасна Лековска.

 

Save

Следете нè