Најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер, полека но сигурно го превзема приматот на кралица на социјалните мрежи.

Омилената холивудската двојка Џорџ и Амал Клуни со радосна вест ја започнуваат оваа 2017-та година.

Мариа Шарапова важи за кралица на тениските терени, а со своето совршено тонирано тело во минијатурни бикини таа владее и на Хаваите.

Емили Ратајковски ги почести своите фанови на социјалните мрежи, со жешка празнична честитка од плажа. 

Славното семејство Џексон е побогато за уште еден член. Музичката ѕвезда Џенет Џексон има причина плус за славење на 2017-та, таа стана мајка. 

Актерката Натали Портман со својот сопруг Бенџамин Мајлпад присуствуваа на галата на „Film Festival Awards“ во Палм Спрингс.

Во морето на досаден избор на чевли за вашата венчавка, вниманието ни го привлече разиграниот модел на чевли, поточно сандали со пом-пом топчиња на дизајнерката Софија Вебстер.

Каде се другарите, таму е и забавата. Шармерот Џејми Фокс, оваа Новогодишна ноќ одлучи да ја помине во Мајами со своите блиски пријатели.

Џесика Алба го најде совршениот начин за одличен старт на годината, а ние ќе мора да се сложиме со тоа.

Поранешната Плејбој зајачица и кралица на вилата на Хју Хефнер, сега ужива во улогата на мајка.

 

Save

Следете нè