Американката Ева Гатовски стана милионерка на 22-годишна возраст, заработувајќи пари од нејзините видео објави.

Ријана секогаш била храбра со своите модни комбинации и ексцентрична во изборот.

Ѕвездата од ријалити шоуто „Keeping Up With The Kardashians“, Кортни Кардашијан и нејзиниот долгогодишен партнер Скот Дисик го очекуваат своето четврто дете.

Пејачката Селена Гомез која веќе подолго време е во медиумска изолација и музичарот Абел попознат како The Weeknd ги потврдија гласините дека се во врска.

Популарните сестри Кендал и Кајли Џенер го привлекуваат вниманието на јавноста каде и да се појават.

Наоми Кембел која зрачи со безвременска убавина е непогрешлива кога е во прашање стилот.

Како и секогаш така и на ова нејзино појавување на јавен настан, Емили Ратајковски се потруди да изнуди воздишки кај присутните и да го привлече вниманието на фотографите.

Ако досега се сомневавте, овој пат младата Хеили Болдвин го зацврсти својот статус на супермодел.

Актерката Оливија Палермо која важи за вистинска икона на стилот, прошета со својот миленик низ улиците на Њујорк.

Moжеби има само 12 дена откако е роден, но ова славно бебе веќе има многу што да каже со својот оригинален стил.

 

Save

Следете нè