Британскиот гигант за секси долна облека Agent Provocateur, ќе ве згрее со својата нова кампања, за колекцијата пролет/лето 2017.

Викторија Бекам никогаш не се плашела да ги поместува и тестира границите на модата.

Емили Ратајковски нема проблем да го покаже своето згодно тело и секојдневно со провокативни фотографии ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи.

Снег, снег и уште снег. Уживајте во прекрасната снежна покривка и израдувајте ги вашите најмили со креативна забава, заедно правејки снешко.

Супермоделот и долгогодишен ангел на Victoria Secret - Адриана Лима, присуствуваше на моден настан во Женева, Швајцарија.

Иако неодамна се породи и нејзината кариера како модел е во мирување, Криси Тиген за многу кратко време ја врати својата прекрасна фигура.

Супермоделот Алесандра Aмбросио ужива на заслужен одмор на плажа, во родниот Бразил.

По тримесечната медиумска изолација, кралицата на социјалните мрежи повторно се врати на својот трон.

Таа е препознатлива по неверојатно младешкиот изглед, совршената фигура и рафинираниот избор на модни парчиња.

Полека но сигурно и ненаметливо, Клое Кардашијан стана омилена од славните сестри Кардашијан.

 

Save

Следете нè