Војводката и Војводата од Кембриџ, пленеа со својата елеганција на екслузивната државна гала вечера.

Кортни Кардашијан беше една од најголемите ѕвезди кои присуствуваа на доделувањето на наградите Glamour Women Of The Year.

Ким Кардашиан ги истакна своите славни облини, во атрактивен портокалов фустан, одејќи на ручек со својот сопруг Кание Вест.

Ким Кардашиан изгледаше совршено, во дизајнерска сребрена тоалета, на забавата на De Grisogono во Кан.

Ким Кардашиан конечно освои признание за она во што е најдобра, а тоа е „кршење“ на интернетот.

Познато е дека плодот не паѓа далеку од дрвото, а тоа го потврдува и најпознатата мајка менаџер на светот.

Научете ги најважните модни лекции, така што на Instagram ќе ги следите најдобро облечените момци.

Латино дивата Џенифер Лопез, се чувствува исклучително удобно во своја кожа, а како старее и изгледа се подобро. 

Каде и да се појави, младата Кендал Џенер го привлекува вниманието на медиумите и фотографите.

На отворањето на 69-от по ред Филмски фестивал во Кан, присуствуваа најголемите ѕвезди од филмската индустрија.

 

Save

Следете нè