Прекрасната актерка Џесика Алба, беше гостинка во „The Tonight Show“ на домаќинот Џими Фалон.

Пејачката Никол Шерцингер, се враќа на голема врата како дел од жирито на познатото музичко шоу X Factor.

Заврши кратката Недела на модата во Копенхаген, но остави одлични изгледи кои се добра инспирација за оваа есен.

Викторија Бекам која важи за икона на стилот, внимателно ги одбира своите модни комбинации, па дури и кога патува.

Џесика Алба, важи за една од омилените актерки, која негува уникатен стил.

Во рамките на својата европска турнеја „Anti“, Ријана ја искористи можноста да прошета низ некои од најубавите престолнини, а овој пат тоа беше Париз.

Пејачката Мел Би, блескаше на гламурозната забава на Maxim Hot 100 во Холивуд.

Со чаша шампањ во рака, како моден додаток, музичката ѕвезда Ријана прошета низ улиците на Прага.

Бијонсе и нејзината ќеркичка, дефинитивно докажаа дека се девојки со стил.

Дејвид бекам важи за еден од мажите кои негуваат лежерен но модерен стил.

 

Save

Следете нè