Ѕвездата од популарната серија „Очајни домаќинки“, актерката Тери Хачер, присуствуваше на хуманитарна гала во Њујорк.

Бијонсе воодушеви во атрактивна креација, на црниот тепих пред концертот Tidal X: 1015 во Њујорк.

Прекрасната Ријана откако ја промовираше својата нова фризура, со ултрадолги суканици, овој пат во преден план ја истакна својата совршена фигура.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам, заедно со нивните две дечиња ја завршија со стил својата турнеја низ Канада.

Откако ги собра сите аплаузи на сметка на својата фигура која ја доведе до совршенство, сега на ред се провокативните модни комбинации.

Поп принцезата, Бритни Спирс покажа дека е во топ форма, уште на настапот на Apple Music Festival, а сега секој дел од неа гласно говори дека ѕвездата е вратена.

На свеченото доделување на наградите „ЕМИ“, триумфираше серијата „Game of Thrones“.

Одамна е познато дека дамите од Лондон, не се оптеретуваат премногу, кога е во прашање облекувањето и лежерно ги усогласуваат и невозможните комбинации облека. 

Големото Јаболко моментално живее во ритамот на модните ревии, лудите забави и ексклузивните промоции.

Откако својата фигура ја доведе до совршенство, поранешната членка на култниот женски бенд Spice Girls, ужива во популарноста, привлекувајки со својот изглед.

 

Save

Следете нè