Ако досега се сомневавте, овој пат младата Хеили Болдвин го зацврсти својот статус на супермодел.

Актерката Оливија Палермо која важи за вистинска икона на стилот, прошета со својот миленик низ улиците на Њујорк.

Актерката Натали Портман со својот сопруг Бенџамин Мајлпад присуствуваа на галата на „Film Festival Awards“ во Палм Спрингс.

Музичката ѕвезда Ријана, која е позната по својот храбар стил и желбата за експериментирање со модните комбинации, овој пат изненади со необичен моден додаток.

Елегантна и софистицирана, Памела Андерсон навистина знае да изненади со својот моден избор.

Покрај импресивната актерска биографија, прекрасната Хелен Мирен негува и сензационално добар изглед.

Никол Шерзингер направи спектакуларно пристигнување со стил на црвениот килим на British Fashion Awards во Лондон.

Портокаловата боја е новиот синоним за прекрасно, а Кејтли Џенер изгледаше токму така.

Прекрасната Тамара Еклстоун уживаше на прошетка низ улиците на Њујорк со својата миленичка, двегодишната ќеркичка Софија.

Супермоделите Џордан Дан и Вини Харлоу, го украдоа вниманието на црвениот килим и сите погледи беа упатени кон нив, на доделувањето на MTV EMA, во Ротердам Холандија.

 

Save

Следете нè