Бремената Криси Тиген, прошета низ улиците на Њујорк облечена во цветна креација, која наликува на пижами.

Таа присуствуваше на деловен ручек во Големото Јаболко, каде со својот свеж стајлинг го најави доаѓањето на пролетта.

32-годишниот супермодел освен свилената креација, преку рамениците носеше модерно црно палто и проѕирни сандали со висока потпетица.

 

 

 

 

 

Save

Следете нè