Годините не и можат ништо, а таа како старее е се поубава.

 

Актерката Хали Бери присуствуваше на вечера пред доделувањето на Оскарите во Беверли Хилс.

Таа беше вистинска божица во атрактивна металик креација, која ја истакна нејзината совршена фигура на песочен часовник.

Футуристичкиот фустан е дело на Elena Reva од колекцијата есен/зима 2015 година.

51-годишната Оскаровка воодушеви со својот стајлинг, кој го надополни со минималистички сандали со висока потпетица.

 

Save

Следете нè