Супермоделот Криси Тиген и музичарот Џон Леџенд се појавија на црвениот тепих на Fashion Los Angeles Awards.

Бремената Криси Тиген, прошета низ улиците на Њујорк облечена во цветна креација, која наликува на пижами.

Годините не и можат ништо, а таа како старее е се поубава.

Супермоделот Адријана Лима беше гостинка и го украде вниманието на присутните на балот МЕТ во Њујорк.

Музичката дива Бијонсе, која ужива во својата бременост присуствуваше на галата „Wearable Art“, која се одржа во Лос Анџелес.

Како старее Џенифер Лопез изгледа се подобро, a тоа го докажа и со нејзиното последно појавување на црвениот килим.

Aктерката Шерон Стоун го украде вниманието на присутните, на добротворната гала, организирана во чест на боксерската легенда Мухамед Али.

Таа ја разголи својата душа во мјузиклот „La La Land“, а сега покажа и малку повеќе кожа во креација инспирирана од секси долна облека.

Омилената Холивуднска двојка, Криси Тиген и Џон Леџенд присуствуваа на доделувањето на SAG наградите.

Славниот ангел на Victoria Secret, Алесандра Амбросио, во рамките на Неделата на висока мода во Париз воодушеви со својот стајлинг на грчка божица.

 

Save

Следете нè