Нов ден, а тоа значи и нов едиторијал за популарната Ким Кардашиан. Иако е во поодмината бременост, Ким изгледа фантастично и ќе се појави на насловната страна на најновиот број на магазинот „Sorbet“.

Кети Пери е новото заштитно лице на „Moschino“ за претстојната кампања за зимската колекција. 

Рафаел Надал е новото заштитно лице на Томи Хилфигер. Славниот тенисер го покажа мускулестото тело во колекцијата долна облека на модниот бренд

 

Save

Следете нè