Најмладата од кланот Кардашијан-Џенер, Кајли минатата година потпиша милионски договор со спортскиот бренд „Puma“.

Сега, соработката продолжува и ријалити ѕвездата позираше за најновата кампања во одлични спортски парчиња.

19-годишната Кајли која е амбасадор на брендот, сподели на својот Instagram профил неколку фотографии од снимањето, кои наидоа на позитивни реакции од обожавателите.

 

Save

Следете нè