Британскиот гигант за секси долна облека Agent Provocateur, ќе ве згрее со својата нова кампања, за колекцијата пролет/лето 2017.

Со атрактивната Андреа Диакони, која позираше пред објективот на Марио Соренти, се изработија одлични фотографии за колекцијата која е инспирирана од творештвото на фотографот од 70-тите, Елмер Батерс чиј фетиш биле женски стопала.

25-годишната романка беше совршен модел кој позираше во секси колоритни парчиња во студио во Лондон, кое се наоѓа во близина на првата продавница на брендот во Сохо.

Уживајте во фотографиите од кампањата.

 

Save

Следете нè