Празници, црвена боја, секси долна облека, Ирина Шајк и многу подароци за отпакување.

 

Да, тоа е  новата празнична кампања на италијанскиот бренд Intimissimi, во која главната улога ја има прекрасниот супермодел Ирина Шајк.

Долгоногата русинка, позираше во секси долна облека во жешко црвена боја и вртоглаво високи црвени потпетици. Прво во прегратките на огромно бело мече, а потоа и седната на куп убаво спакувани подароци, кои внимателно ги отвораше.

30-годишната убавица неодамна присуствуваше и на прославата по повод 20-годишнината од постоењето на брендот, каде беше почесна гостинка.

 

Save

Следете нè