Среќната мајка, Криси Тиген, на својот профил на Instagram ја сподели првата фотографија од ќеркичката Луна.

Еден од омилените славни парови, Криси Тиген и Џон Леџенд, му посакаа добредојде на овој свет на своето прво дете. 

Златната двојка на Холивуд, омилените, Блејк Лавли и Рајан Рејнолдс го очекуваат своето второ дете.

Актерката Линдзи Лохан, го прифати предлогот за брак, од нејзиното 22-годишно момче, русинот Игор Тарабасов.

Актерката Ен Хетавеј и нејзиниот сопруг Адам Шулман станаа родители за прв пат.

Дизајнерката и икона на стилот, Викторија Бекам, сподели интересна фотографија на својот Инстаграм профил, додека одмора на модерен кауч.

Ким Кардашиан и Емили Ратајковски, се виновни за топлес фотографијата, која во моментов е најпопуларна на Инстаграм и останатите социјални мрежи.

Иванка Трамп, ќерката на Доналд Трамп, кој е актуелен кандидат за претседател на САД,  го доби своето трето дете.

Познатата двојка Перо и Ружица Антиќ го проширија семејството за уште еден член. Тие утрово му посакаа добредојде на третото дете.

Двојната добитничка на Оскар, актерката Хилари Свонк, ја прифати понудата за брак на своето момче, поранешиот тренер по тенис, Рубен Торес.

 

Save

Следете нè