Пејачката Кајли Миног и нејзниот вереник, 28- годишниот британски актер Џошуа Сас, заминаа на романтично патување во Италија.

Џиџи Хадид мометално е едно од најбараните лица во модната индустрија. Овој пат таа беше зебележана од фотографите, додека снимаше реклама во Лос Анџелес.

И кога помисливме дека неможеме повеќе да и завидуваме, по последното нејзино патување на Ибица, Никол Шерцингер испрати топол позрав од Миконос.

Џон Леџенд и криси Тиген, важат за една од омилените славни двојки, која постојано е следена од будното око на фотографите.

Откако само неколку недели по раѓањето на ќеркичката Луна, ни ја покажа совршената фигура во новиот секси видео запис на Ферги, овој пат Криси самоуверено прошета низ улиците на Сен Тропе.

Латино дивата Џенифер Лопез со голема забава го прослави својот 47-ми роденден во Лас Вегас.

Откако пред неколку денови ја доби својата прва насловна страница, ќеркичката на Тамара Тодевска, малата Хана продолжува да освојува.

Откако убавата Ана Ивановиќ и нејзиниот избраник Бастијан Швајнштајгер, се заколнаа на вечна љубов во романтичната Венеција, ти е заминаа на меден месец.

Актерката Лив Тајлер е горда мајка на три прекрасни деца, а најмалото е ќеркичката Лула, која на свет дојде пред само 13 дена.

Бред Пит е еден од најпопуларните актери на светот, а дека е и омилен, му докажа армијата фанови, кои го пречекаа пред хотелот во кој што престојуваше во Њујорк.

 

Save

Следете нè