Видеото кое веќе некое време кружи на социјалните мрежи, ни покажува дека Ријана не штеди кога е добрата забава во прашање.

Откако пред 3 месеци ја разбрануваа јавноста, со веста дека се во врска, сега Тејлор Свифт и Том Хидлстон и ставија крај на истата.

Ријана и Дрејк ja потврдија својата врска, со прекрасен романтичен гест. Тие си истетовираа идентични тетоважи со ајкула.

Латино дивата Џенифер Лопез и нејзиното долгогодишно момче, Каспер Смарт, ја прекинаа својата 5-годишна врска.

Дејвид Бекам важи за голем љубител на тетоважите, а од неодамна уште еден уметнички крик со личен печат го краси неговото тело.

Откако ослабе 35 килограми, Ким Кардашијан гордо ја покажува својата нова совршена фигура.

Меган Фокс и Брајан Остин Грин му посакаа добредојде на својот трет син, кој доби помалку необично име Џурни Ривер Грин.

Фитнес моделот Дафне Џој, која стана популарна во јавноста по својата врска со музичарот Џејсон Деруло, благодарение на прекрасната фигура има цела армија обожаватели и ужива во својата популарност.

Актерката Лупита Нионго, на својот Инстаграм профил сподели прекрасни фотографии од нејзниот заслужен одмор на Бали.

Супермоделот Алесандра Амбросио, ја покажа својата совршена фигура, додека уживаше на плажа во родниот Бразил. 

 

Save

Следете нè