Славното семејство Џексон е побогато за уште еден член. Музичката ѕвезда Џенет Џексон има причина плус за славење на 2017-та, таа стана мајка. 

Каде се другарите, таму е и забавата. Шармерот Џејми Фокс, оваа Новогодишна ноќ одлучи да ја помине во Мајами со своите блиски пријатели.

Џесика Алба го најде совршениот начин за одличен старт на годината, а ние ќе мора да се сложиме со тоа.

Поранешната Плејбој зајачица и кралица на вилата на Хју Хефнер, сега ужива во улогата на мајка.

Музичката дива Џенифер Лопез и раперот Дрејк ја потврдија својата ромаса со фотографии на социјалните мрежи.

Кајли Џенер дефинитивно знае како да го привлече вниманието на медиумите. 

Среќното семејство беше забележано низ улиците на Беверли Хилс, додека уживаше во празничниот шопинг.

Актерот Двејн Џонсон кој е попознат како „The Rock“, ја покажа својата нежна страна.

Малата Харпер е најмладото дете и единственото девојче на Викторија и Дејвид Бекам.

Ќерката на најголемата музичка ѕвезда Мајкл Џексон, Парис ужива во времето поминато со својот кум, актерот Меколи Калкин.

 

Save

Следете нè