Пејачката Селена Гомез која веќе подолго време е во медиумска изолација и музичарот Абел попознат како The Weeknd ги потврдија гласините дека се во врска.

Како и секогаш така и на ова нејзино појавување на јавен настан, Емили Ратајковски се потруди да изнуди воздишки кај присутните и да го привлече вниманието на фотографите.

Moжеби има само 12 дена откако е роден, но ова славно бебе веќе има многу што да каже со својот оригинален стил.

Најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер, полека но сигурно го превзема приматот на кралица на социјалните мрежи.

Омилената холивудската двојка Џорџ и Амал Клуни со радосна вест ја започнуваат оваа 2017-та година.

Мариа Шарапова важи за кралица на тениските терени, а со своето совршено тонирано тело во минијатурни бикини таа владее и на Хаваите.

Емили Ратајковски ги почести своите фанови на социјалните мрежи, со жешка празнична честитка од плажа. 

Славното семејство Џексон е побогато за уште еден член. Музичката ѕвезда Џенет Џексон има причина плус за славење на 2017-та, таа стана мајка. 

Каде се другарите, таму е и забавата. Шармерот Џејми Фокс, оваа Новогодишна ноќ одлучи да ја помине во Мајами со своите блиски пријатели.

Џесика Алба го најде совршениот начин за одличен старт на годината, а ние ќе мора да се сложиме со тоа.

 

Save

Следете нè