Велат дека дружбата меѓу мајките и ќерките е посебна и единствена.

Славниот пар кој и покрај несогласувањата одлучи да си даде шанса, неодамна го зголеми семејството за уште еден член, а сега беа забележани на прошетка во Лос Анџелес.

Иако неодамна се породи и нејзината кариера како модел е во мирување, Криси Тиген за многу кратко време ја врати својата прекрасна фигура.

Супермоделот Алесандра Aмбросио ужива на заслужен одмор на плажа, во родниот Бразил.

По тримесечната медиумска изолација, кралицата на социјалните мрежи повторно се врати на својот трон.

Ѕвездата од ријалити шоуто „Keeping Up With The Kardashians“, Кортни Кардашијан и нејзиниот долгогодишен партнер Скот Дисик го очекуваат своето четврто дете.

Пејачката Селена Гомез која веќе подолго време е во медиумска изолација и музичарот Абел попознат како The Weeknd ги потврдија гласините дека се во врска.

Како и секогаш така и на ова нејзино појавување на јавен настан, Емили Ратајковски се потруди да изнуди воздишки кај присутните и да го привлече вниманието на фотографите.

Moжеби има само 12 дена откако е роден, но ова славно бебе веќе има многу што да каже со својот оригинален стил.

Најмладата членка на кланот Кардашијан-Џенер, полека но сигурно го превзема приматот на кралица на социјалните мрежи.

 

Save

Следете нè