Тимот кој е задолжен за ревиите на Victoria’s Secret, со задоволство им ги позајми на сестрите од кланот Кардашијан/Џенер дел од своите ангелски костими за Ноќта на вештерките.

Своите тонирани тела Ким, Кортни и Клои Кардашијан и Кајли и Кендал ги сместија во луксузните костими како супер моделите кои се дел од шоуто на славниот бренд за долна облека.

Фотографиите на Инстаграм предизвикаа лавина од коментари од кои некои им се восхитуваат на нивните фигури, а многумина сметаат дека ова е очаен потег за внимание.

 

Save

Следете нè