Македонската водителка Миа Костова на социјалните медиуми објави дека ги зголемила градите.

Таа со своите обожаватели на  Инстаграм сподели фотографија со која ги извести фановите за оваа долго посакувана промена во нејзиниот живот.

„Маица без градник е сон на секоја жена“, напиша Миа под фотографијата.

 

 

 

Save

Следете нè