Додека го очекува своето второ дете, прекрасната Криси Тиген е посветена мајка на својата прва љубов Луна.

 

Папараците ги уловија славните мајка и ќерка на една од нивните редовни прошетки низ улиците на Њујорк, како максимално уживаат во времето поминато заедно.

32-годишниот модел го истакна трудничкото стомаче во лежерен фустан со точки, од брендот на Алекса Чанг, кратка кожена јакна и тренди чизми со нитни.

 

 

Save

Следете нè