Втора година по ред, пејачката Никол Шерцингер ја одбира Грција за своја летна дестинација.

 

Се чини дека музичка ѕвезда периодот околу својот роденден го резервира само за своите блиски пријателки, со кои замина на одмор на популарниот остров Миконос.

39-годишната пејачка која изгледа подобро од било кога, ги поздрави фановите на социјалните мрежи со низа фотографии од нејзините авантури.

 

Save

Следете нè