Убавицата Катарина Ивановска го роди своето прво дете.

Манекенката стана мајка на момче, кое го доби името Вања.

Таа редовно на социјалните мрежи со своите обожаватели споделуваше колку ужива во бременоста и посветено се подготвува за приновата.

Честитки!

 

Save

Следете нè