Додека ја очекуваат приновата, Бијонсе и семејството се забавуваа во Музејот на сладоледот во Лос Анџелес.

Пејачката го прослави Денот на мајката заедно со ќерка Блу Ајви и сопругот Џеј Зи. Тие заедно направија прекрасна фотосесија, која музичката дива ја сподели со фановите на социјалните мрежи.

Стилизирани во идентични цветни креации од Долче и Габана, Бијонсе и Блу Ајви неуморно се фотографираа и одлично се забавуваа.

 

Save

Следете нè