Ким Кардашијан ја објави првата фотографија од својата ќеркичка Чикаго Вест.

Убавата водителка Јелена Спенџарска го искористи викендот за краток одмор и отпатува во живописниот Истанбул.

Додека го очекува своето второ дете, прекрасната Криси Тиген е посветена мајка на својата прва љубов Луна.

На точно еден месец по нивното раѓање, музичката дива Бијонсе ги претстави своите близначиња на јавноста. 

Втора година по ред, пејачката Никол Шерцингер ја одбира Грција за своја летна дестинација.

Славната двојка Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејстон Стејтам станаа родители на прекрасно синче.

Убавицата Катарина Ивановска го роди своето прво дете.

Додека ја очекуваат приновата, Бијонсе и семејството се забавуваа во Музејот на сладоледот во Лос Анџелес.

Брачната двојка Џеј Зи и Бијонсе заедно имаат повеќе од милијарда долари, пишува „Форбс“.

Даниел Кајмакоски сподели слатка семејна фотографија, со сопругата Кристина и синчето Давид.

 

Save

Следете нè