Ники Минаж  ги изведе своите хитови на сцената на забавата на  Живанши, која се одржа за време на модната недела во Милано,  за сезоната пролет/лето 2016 година.

Еден од најексклузивните календари на сите времиња, оваа година  ја разбранува јавноста со сериозно менување на досегашниот концепт.

Со настапот на  музичкиот фестивал на „iHeartRadio“  Џенифер Лопез уште еднаш докажа зошто го заслужува светското внимание и одржа лекција на своите помлади колеги со беспрекорниот изглед.

 

Save

Следете нè