Супермоделот Емили Ратајковски ја краси најновата насловна на магазинот Vanity Fair.

 

Таа остави малку на фантазијата и ги израдува своите фанови со серија голи фотографии наменети за шпанското издание на модниот магазин.

26 годишната убавица, која стратешки ги сокри градите пред објективот на фотографот Норман Џин Рој, изјави дека најдобро се чувствува кога е гола.

 

 

Save

Следете нè