Иако неодамна се породи со малата Ејнџел, Блек Чајна се врати во својата препознатливна форма.

 Атрактивната ѕвезда во полн сјај позираше во секси фотосесија за магазинот Cosmopolitаn.

Што се случуваше на снимањето погледнете во краткото видео.

 

Save

Следете нè