Лејди Гага  ја објави баладата „Till It Happens To You”, заедно со емотивен видео запис со што зема учество во кампањата против сексуалното насилство на универзитетските кампуси во САД. 

По неколкумесечна креативна пауза, Бијонсе ги израдува своите фанови со нова песна  и соработка со познатиот продуцент Naughty Boy.

 

Save

Следете нè