Латино ѕвездата Енрике Иглесијас во соработка со Дисемер Буено и Ел Мича објавија ново музичко парче.

 

Песната „Nos Fuimos Lejos“ која има претензии да стане вистински хит е објавена заедно со интересен видео запис.

Спотот кој е сниман во Лас Вегас и изобилува со згодни латино танчери, можете да го погледнете во продолжение.

 

Save

Следете нè