Каролина Гочева во соработка со Авалон продукција, го промовираше својот долгоочекуван албум насловен “Извор”.

Чест ни е да ве информираме дека поради големата заинтересираност од страна на фановите, 37-годишната пејачка со задоволство најави три нови концерт, кои ќе се одржат на први, втори и трети март во Македонската Опера и Балет, со почеток во 21:00 часот.

Влезниците се пуштени во продажба по цена од 800 денари, преку продажната мрежа на Купи Карти За Се низ цела Македонија, Југотон и онлајн на веб страницата на ККЗС.

Ве информираме дека, со секоја купена влезница следува подарок лукзусно дигипак издание од албумот “Извор”, кое ќе може да се подигне веднаш по завршување на концертите.

 

Save

Следете нè