Oмилениот „Starbucks“ ги израдува своите обожаватели ширум светот со нова колекција на чаши по повод денот на вљубените.

 

За сите големи љубители на кафето, брендот дизајнираше уникатна љубовна колекција во која кафето ќе има посебен вкус.

Погледнете ја галеријата и изберете во која од нив ќе го пиете вашиот омилен напиток.

 

 

Save

Следете нè