Kakslauttanen Arctic Resort е единственото место во Финска кое ви нуди сместување во стаклени игла или колиби со поглед на магичната поларна светлина.

Прекрасниот Охрид кој плени со својата безвременска убавина, е вечна инспирација и предизвик за непоправливите креативци.

Топол поздрав од тропскиот рај „Seaquarium“ во Мајами, каде ќе доживеете единствено искуство за паметење.

Локација - Ибица, температура - идеална, расположение - на ниво, друштво - одлично, повод - роденденот на Марти.

Со голема радост и доза на адреналин кој сеуште го чувствуваме, Ви го пренесуваме досега нашиот најдраг поздрав, посебно затоа што сме верни обожаватели на Бијонсе.

Сезоната на годишни одмори веќе започна, а и примамливите туристички аранжмани за овој период од годината си го направија своето.

Поздравете го сонцето насмеани, исполнете се со позитивна енергија и изберете го најдоброто за вас на овој убав ден.

Познатиот пар Наталија и Мурад Осман, кои патуваат низ светот и прават прекрасни фотографии држејќи се за рака, го објавија своето прво видео, од минатогодишното патешетвие во Индија.

На нашата посета на Барселона неизбежна беше прошетката на улицата Ла Рамбла, каде моменталната температурата во центарот на градот беше 25 степени. Улицата Ла Рамбла е најпознатиот белег на градот Барселона.

 

Save

Следете нè