Женската поп атракција, бендот „Pussycat Dolls“, своевремено имаше многу фанони ширум светот, но овој пат тоа е мечка.

Да, добро прочитавте, во интересното најавно видео за новата сезона на емисијата  Planet Earth II, која се емитува на  BBC One, се појавува мечка која танцува на популаниот хит „Don't Cha“.

Видеото кое стана популарно на социјалните мрежи можете да го погледнете тука:

 

Save

Следете нè